Akcija
Top.LV
Par mums

Laipni lūdzam RUSSO-BALT Piekabju Centrā !!!

Ražošanas komercfirma RUSSO-BALT SIA ir pirmais lielākais uzņēmums, kas izgatavo kravas piekabes ar pilnu masu no 500 līdz 3500 kg vieglajiem automobiļiem, mikroautobusiem, autobusiem un kravas mašīnām Latvijā. Uzņēmums izgatavo pilnmetinātas piekabes atšķirībā no piekabēm sastiprinātām ar kniedēm vai skrūvēm, kādas izgatavo citi ražotāji Eiropā.
Firmai ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Pirmā piekabju partija tika izgatavota 1989. gadā.


RUSSO-BALT piekabes metāla virsbūve pēc metināšanas tiek cinkota ar karstās cinkošanas metodi, kad visa piekabes metāla konstrukcija tiek ievietota vannā ar karstu cinku; tādā veidā ar cinku tiek pārklātas ne vien ārējās, bet arī iekšējās konstrukcijas sienas.


Piekabes tiek aprīkotas ar vācu torsionu balstiekārtām vai ar vācu  lokšņu atsperēm un amortizatoriem.


Piekabes tiek komplektētas ar dažāda veida un augstuma uzliekamiem tentiem, un ar papildus bortiem un palstikāta vākiem.


Auto piekabju ražotājs Latvijā ražošanas komercfirma SIA „RUSSO-BALT” piedāvā iegādāties jaunas cinkotas piekabes par rūpnīcas cenām. Piekabju centrs atrodas Rīgā, Matīsa ielā 92.


RUSSO-BALT PIEKABJU CENTRĀ  var iegādāties vienass un divasu kravas piekabes, piekabes platformas, piekabes ūdens transporta līdzekļu, mašīnas, speciālās tehnikas un citu nestandarta kravu pārvadāšanai. 


RUSSO-BALT PIEKABJU CENTRĀ  vienmēr ir pieejamas gatavas cinkotas standarta izmēru piekabes dažādā komplektācijā - ar zemajiem tentiem un bez tentiem, ar augstajiem tentiem vai ar stikla-šķiedru vākiem.


Pieņemam pasūtījumus piekabju izgatavošanā saskaņā ar izmēriem un komplektāciju, kas norādīta vai  mūsu katalogā, vai arī pēc individuālā pasūtījuma.


Piekabju centrā ir pieejama kravas piekabju noma, kā arī piekabju remonts un rezerves daļas.


 Rezervēt piekabi vai gūt par to papildu informāciju var pa tālruni: 67 272898 vai  29998891.


RUSSO-BALT piekabju pārdošana Latvijā:
Valmierā:
SIA "ELDOR", Rīgas ielā 66, tālr.: 29232254.

Daugavpilī:
SIA "AUTOCENTRS LIGINIŠĶI", Liginišķu ielā 15, tālr.: 65424129, 29483088.

Liepājā:
SIA "MEKLĒT.LV", Berzu iela 10 , tālr.:
29268336

Visas piekabes tiek ražotas Latvijā

Copyright SIA " RUSSO-BALT " © 
   |   CREATE`d in 2010

Hi, robot!. This site was created in 2009 by SIA CREATE: create.lv